Výrobce: Vapwiz
Kód výrobku: VPW001
Dostupnost: Na skladě
499 Kč
Cena bez DPH: 412 Kč

je sub-ohmový clearomizer s jedinečným designem. Vylepšená vrchní regulace přívodu vzduchu a jí přizpůsobené žhavicí hlavy MOCC vytvoří jedinečný zážitek z vapingu ve formě mohutného dýmu s čistou chutí liquidu (viz foto). Využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části, plníte liquid přímo do těla nádržky o objemu 2ml. Clearomizer je vyroben z kvalitních nerezových materiálů a Pyrexu (laboratorní sklo). Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve vrchní části.

Žhavicí hlavy MOCC o odporu 0,5ohm (30W-50W) a 0,2ohm (40W-70W) jsou vyrobeny ze 100% organické bavlny a kvalitní nerezové spirálky. Více info v detailním popisuVapwiz Pollux 22 Mini je sub-ohmový clearomizer s jedinečným designem.

Vylepšená vrchní regulace přívodu vzduchu a jí přizpůsobené žhavicí hlavy MOCC vytvoří jedinečný zážitek z vapingu ve formě mohutného dýmu s čistou chutí liquidu.

Využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části, plníte liquid přímo do těla nádržky o objemu 2ml.

learomizer je vyroben z kvalitních nerezových materiálů a Pyrexu (laboratorní sklo). Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve vrchní části.

Žhavicí hlavy MOCC o odporu 0,5ohm (30W-50W) a 0,2ohm (40W-70W) jsou vyrobeny ze 100% organické bavlny a kvalitní nerezové spirálky.

 

Rozměry: 32 x 22mm

Kapacita: 2ml

Typ závitu: 510

Materiál: Nerez ocel a Pyrex (laboratorní sklo)

Regulace přívodu vzduchu: Vrchní

Plnění: Uživatelsky přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoliv protékání)

Žhavicí hlavy: MOCC   

             

Obsah balení: 

1x Pollux22 Mini clearomizer

2x Žhavicí hlava MOCC 0.2Ω 

Příslušenství

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!